Naši fudbaleri najbolji na turniru

2017-11-26 12:44

U četvrtak, 23. 11. 2017. godine, u fiskulturnoj sali naše škole održan je malonogometni turnir za učenike osnovnih škola povodom 25. godišnjice od formiranja 312. Slavne brdske brigade. Na turniru je učestvovalo 6 ekipa, a u finalnoj utakmici naši momci su nakon boljeg izvođenja penala savladali ekipu OŠ "Turbe".

Čestitamo našim učenicima na postignutom rezultatu, kao i njihovim nastavnicima-trenerima: prof.Osmanagić Ibrahimu i prof.Indžić Ibrahimu.

Istog dana, u multimedijalnoj učionici naše škole održan je kviz znanja "Sve travničke brigade" na kojem je učestvovalo šest ekipa sa po tri učenika. Ekipu naše škole su predstavljali: Gak Aida, Alibašić Abdulkadir i Grabus Ilma sa nastavnicom Ramizom Šiljak. Nakon pregledanih radova svih takmičara, naša ekipa je osvojila 3. mjesto, a u pojedinačnim plasmanima najuspješnija je bila Gak Aida, koja je zauzela 5. mjesto. Čestitamo našim takmičarima i nastavnici Ramizi Šiljak na postignutim rezultatima.

Detaljnije o ovim događajima možete pogledati u foto-galeriji naše web stranice. ( SLIKE )