Učenicima IX razreda predstavljena JU Elči Ibrahim-pašina medresa

2019-04-10 20:54

    U srijedu, 10. 04. 2019. godine, u sali za priredbe za učenike IX razreda predstavljena je Elči Ibrahim-pašina medresa, najstarija odgojno-obrazovna ustanova na području Srednjobosanskog kantona. Učenici naše škole imali su priliku pogledati dva promotivna filma o Medresi, a u pauzi mogli su da čuju lična iskustva dvije učenice ove odgojno-obrazovne institucije. Asim Hodžić, profesor iz Medrese, približio je našim učenicima rad i postignute uspjehe Medrese.

U završnom dijelu ove prezentacije, učenici naše škole mogli su da gostima postave ona pitanja koja njih interesuju vezana za Medresu. Na kraju, gosti su pozvali naše učenike da posjete i borave u Elči Ibrahim-pašinoj medresi, 13. i 14. 04. 2019. godine, kada su Dani otvorenih vrata.