Uspjesi naših učenika u likovnim i literarnim radovima

2019-04-01 20:06

     Povodom Dana općine Travnik raspisan je konkurs za najbolji likovni i literarni rad na temu "Travnik-moj grad", a učenici naše škole pokazali su odlične rezultate i osvojili četiri nagrađena mjesta. U četvrtak, 28. 03. 2019. godine, u velikoj sali općine Travnik priređena je svečanost na kojoj su uručena priznanja za tri prvoplasirana učenika u obje konkurencije. Od naših učenika nagrađeni su:

a) literarni radovi

2.Alihodžić Amar (II2)

3.Spahić Lamija (VI3)

b) likovni radovi

1.Hodžić Alem (V4)

2.Muslimović Azra (V3)

Čestitamo našim učenicima na postignutim rezultatima i želimo im mnogo uspjeha na sljedećim konkursima.

Detaljnije o ovom događaju možete pogledati u video prilogu koji smo preuzeli sa Kanala 6.