Ahmed Ljevaković, Emina Bradarić i Inela Brajić osvojili prva mjesta

2016-05-16 20:45

  U četvrtak, 05. maja 2016. godine u Bugojnu u organizaciji Kulturnog centra princeze Dževhere i Medžlisa IZ Bugojno je održana likovna kolonija povodom Dana džamija na kojoj su našu školu predstavljale učenice VIII razreda: Emina Bradarić i Inela Brajić. Tema likovne kolonije je bila Ferhadija džamija u Banja Luci, a trajala je od 10-17 sati. Odlukom stručnog žirija za najljepši rad je proglašen rad naših učenica. Čestitamo!

U večernjim satima u holu Kulturnog centra princeze Dževhere otvorena je izložba maketa džamija iz Bosne i Hercegovine. U takmičarskom dijelu ove izložbe odlukom stručnog žirija za najljepšu maketu je proglašena maketa Sulejmanije(Šarene) džamije učenika naše škole Ahmeda Ljevakovića. Čestitamo!

Uskoro i video zapis sa ovog događaja.