Akcija čišćenje snijega

2019-01-26 18:21

    U subotu, 26. 01. 2019. godine, u prostoru kruga školskog dvorišta, kao i na putnim prilazima školi, realizovana je akcija čišćenja velikih količina snijega koji je proteklih dana zatrpao našu školu. Uz pomoć JKP Bašbunar današnja akcija je uspješno okočana, tako da naša škola u potpunosti spremna očekuje svoje učenike i početak nastave u drugom polugodištu.

Koristimo ovu priliku da se zahvalimo Upravi i radnicima JKP Bašbunar Travnik na svesrdnoj pomoći u realizaciji akcije čišćenja snijega, a sve to u cilju kako bi naši učenici što lakše i bezbjednije došli do svojih klupa u školi i kako bi što spremnije dočekali početak nastave.

Detaljnije o ovoj akciji možete pogledati i u video zapisu koji se nalazi ispod ovog priloga. Na kraju vas podsjećamo da je prvi dan nastave u drugom polugodištu u ponedjeljak, 28. 01. 2019. godine, po ranije utvrđenom rasporedu smjena i časova.