Ali Arnautović najbolji na Balkanu

2017-05-31 21:12

Na 22. Balkanskom prvenstvu u karateu za djecu održanom od 19-21. 05. 2017. godine u Istanbulu Ali Arnautović (KK Travnik) je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji kate, dječaci od devet godina. Čestitamo Aliju na ovom velikom uspjehu.

Od učenika iz naše škole na ovom prvenstvu su učestvovali još: Šiljak Lejla (KK Travnik), Nedim Kopčić (KK Travnik), Imla Sarajčić (KK Travnik) i Sara Hodžić (KK Bunkai, Busovača).

Pored Alija, zapažen rezultat je ostvarila Lejla Šiljak osvojivši 5. mjesto, nakon što je u borbi za medalju izgubila od domaće predstavnice.

Na 22. Balkanskom prvenstvu u karateu je učestvovalo preko 900 takmičara iz 10 zemalja sa područja Balkana. Čestitke upućujemo svim našim takmičarima, kao i njihovim trenerima, na postignutim rezultatima.

Detaljnije možete pogledati u foto galeriji naše web stranice. (SLIKE)