DAN ŠKOLE 2022

2022-03-20 07:11

        U ponedjeljak, 21. 03. 2022. godine, je poseban dan za našu školu. Naime, ovoga dana se obilježava Dan škole. Učenicima i zaposlenima u kolektivu OŠ "Travnik" želimo: 

S R E T A N  D A N  Š K O L E !

Poštujući trenutne epidemiološke mjere protiv COVID-19, učenici i nastavnici naše škole su se potrudili da na što ljepši način obilježe ovaj dan.

Članovi likovne i literarne sekcije su ukrasili glavni hol škole sa prelijepim crtežima i literarnim sastavima svih učenika naše škole. .Na sljedećem linku možete pogledati veći dio izložbenih radova. Link: likovni i literarni radovi

Učenici ostalih sekcija za ovu priliku su pripremili po jednu prikladnu tačku koju smo snimili i postavili na naš youtube kanal. Na vellikom tv-u u holu škole učenici mogu pogledati svoje nastupe i nastupe svojih drugara. Za pratioce naše web stranice ispod ovog članka postavili smo linkove na kojim možete pogledati neke od tačaka snimljenih za ovu priliku.