Dječija redakcija BH radija 1 snimila emisiju Ringišpil u našoj školi

2023-03-17 07:56

      Dječija redakcija BH radija 1 boravila je u našoj školi i sa našim učenicima snimila emisiju Ringišpil koja se emitira svake subote na BH radiju 1 od 10:00-11:00 sati. Prof. bosanskog jezika Meliha Peco je odabrala i pripremila učenike koji su predstavili našu školu kroz razgovor o znamenitostima Travnika, o školi, o Danu nezavisnosti BiH.

Članovi recitatorske sekcije su se predstavili izvodeći dio monodrame "On meni nema Bosne" i recitacijom o Bosni. Likovna sekcija je predstavila svoje najuspješnije radove, dok je muzička sekcija odsvirala i otpjevala nekoliko sevdalinki.

Više o ovom događaju možete pogledati u foto galeriji naše web stranice (SLIKE), a cijelu emisiju Ringišpila možete poslušati na linku ispod ovog članka.

 

LINK EMISIJE RINGIŠPIL