Donacija knjiga našoj školi

2019-12-26 20:18

      U srijedu, 25. 12. 2019. godine, našu školu je posjetio gdin. Senad Agačević Ćeno, poznati travničanin, osnivač i predsjednik Planinarskog društva "Narcis" i predsjednik Planinarskog društva "Vlašić", osnivač Judo kluba "Travnik", nekadašnji član Upravnog odbora Judo saveza Bosne i Hercegovine, Upravnog odbora Planinarskog saveza Bosne i Hercegovine, i Upravnog odbora MDD Merhamet Travnik. Autor je mnogih knjiga: "Planinske staze na Vlašiću", "Planinarstvo u dvadeset koraka" i "Pješačkim korakom kroz SBK-a u Evropsku uniju".

Prilikom današnje posjete OŠ Travnik, gdin. Agačević je našoj školi poklonio pet vrijednih knjiga o Travniku-Monografija.

Koristimo ovu priliku da se, gdin. Senadu Agačeviću, zahvalimo za ovu donaciju i da zaželimo da se naša saradnja nastavi i u sljedećim godinama.