Ispraćaj radnika u penziju

2023-03-21 22:05

   U utorak, 21. 03. 2023. godine, povodom Dana škole održana je svečana sjednica na kojoj su ispraćeni radnici naše škole u zasluženu penziju. Nakon obraćanja direktora škole, Dženana Aganovića, uručeni su prigodni pokloni i pohvale za profesionalizam u radu sada već penzionerima: Jasminki Lisica, Ibrahimu Osmanagiću Kibriju, Ćamilu Ramiću i Hatidži Vrbanjac.

Predsjednik Sindikalne podružnice OŠ Travnik, Salko Milanović, uručio je poseban poklon dugogodišnjem predsjedniku naše podružnice Ibrahimu Osmanagiću Kibriju. Sada već bivši radnici naše škole zahvalili su se na pozivu i poklonima, i prisutnima se obratili savjetodavno i sa iskustvenim primjerima svako iz svoje struke.

Nakon završetka sjednice druženje sa penzionisanim radnicima naše škole nastavljeno je u prostorijama škole.

Detaljnije o ovom događaju pogledajte u foto galeriji naše web stranice. (SLIKE)