KC "Kralj Fahd" donirao 10 računara našoj školi

2020-09-05 13:54

U petak, 04. 09. 2020. godine, u posjeti našoj školi boravio je zamjenik direktora KC "Kralj Fahd" gdin Bandar bih Kleeb kojeg je primio direktor škole, gdin Dženan Aganović. Ovom prilikom razgovaralo se o trenutnoj epidemiološkoj situaciji u SBK-a, početku školske godine, kao i o broju polaznika arapskog jezika u našoj školi.

Zamjenik direktora KC "Kralj Fahd" gdin Bandar bin Kleeb direktoru naše škole uručio je izuzetno vrijednu donaciju od 10 kvalitetnih računara i na taj način našim učenicima zaželio sretan i uspješan početak nove školske godine.

Direktor škole, gdin Dženan Aganović, se zahvalio gostima na ovoj vrijednoj donaciji uz nadu da će se saradnja nastaviti i u budućnosti na zajedničkim projektima o kojima je bilo riječ prilikom ove posjete. Detaljnije o ovoj događaju možete pogledati u prilogu koji smo preuzeli sa Kanal 6.