Literarni rad Isa Spahića osvojio drugo mjesto

2021-03-18 08:26

   U srijedu, 17. 03. 2021. godine, u velikoj sali općine Travnik povodom manifestacije "Dani općine Travnik" dodijeljene su nagrade i priznanja učenicima osnovnih škola koji su se takmičili u likovnim i literarnim radovima.

Tema ovogodišnjeg takmičenja za likovne radove je bila "Travnik, najljepši grad", a za literarne radove "Travnik, moj grad".

Diplome i zahvalnice svim nagrađenim učenicima i nastavnicima uručio je koordinator navedenih aktivnosti, gdin. Semin Konjalić.

Na takmičenju su učestvovali svi učenici osnovnih škola sa područja općine Travnik. U kategoriji literarnog stvaralaštva od I-V razreda rad učenika naše škole, Isa Spahića (IV1), osvojio je drugo mjesto.

Čestitamo našem učeniku na postignutom rezultatu, kao i njegovoj učiteljici Ajli Jašarević, i nadamo se ovakvim rezultatima i u budućnosti.