Naši učenici nagrađeni iz likovnog stvaralaštva

2022-03-27 20:51

     U petak, 25. 03. 2022. godine, u općini Travnik dodijeljene su nagrade i priznanja učenicima osnovnih škola za prva tri mjesta u likovnom i literarnom stvaralaštvu povodom Dana općine Travnik. Ovom prilikom dobrodošlicu i čestitku za kreativna i uspješna djela uputio je i načelnik općine Travnik, gosp. Kenan Dautović.

Tema ovogodišnjeg takmičenja u likovnim i literarnim radovima bila je "Travnik u očima djeteta".

Nagrađeni naši učenici:

 

2. mjesto- Hena Frlj (II2)-likovno stvaralaštvo razredna nastava

3. mjesto- Uma Bradić (VI3)-likovno stvaralaštvo predmetna nastava.

 

Čestitamo Heni i Umi na ostvarenim rezultatima u likovnom stvaralaštvu, kao i njihovim mentorima učiteljici Šerifi Miletić i nastavnici likovne kulture Mirsadi Glavaš, i želimo im još mnogo ovakvih uspjeha na sljedećim konkursima i takmičenjima.