Naši učenici posjetili Zagreb

2019-02-25 21:40

     U periodu od 22-24. 02. 2019. godine, učenici VIII i IX razreda naše škole, koji pohađaju arapski jezik kao drugi strani jezik, bili su na nastavnoj ekskurziji u Zagrebu. U pratnji učenika bili su: Abdulkadir Indžić, profesor arapskog jezika, i mr.sc. Dženan Aganović, direktor škole. Ekskurzija u Zagreb organizovana je u saradnji sa Kulturnim centrom "Kralj Fahd" u Sarajevu.

Prvi dan ekskurzije učenici su posjetili grad Bihać sa svim svojim znamenitostima uz usluge vodiča. Od institucija treba istaći posjetu Islamskom pedagoškom fakultetu u Bihaću. Drugi i treći dan eksukurzije bio je vezan za posjete znamenitostima grada Zagreba od kojih ćemo istaći posjete: Islamskom kulturnom centru, džamiji i Islamskoj gimnaziji, trgu Bana Jelačića, Katerdali, državnim institucijama R. Hrvatske, Muzeju iluzija, Zoo vrtu, parku i stadionu Maksimir. Detaljnije o ovoj ekskurziji možete pogledati u foto galeriji naše web stranice ( SLIKE ), kao i u video zapisu koji se nalazi ispod ovog priloga.