Novi izgled kabineta bosanskog jezika

2023-12-06 19:51

   Obzirom da u našoj školi postoji literarna sekcija (stariji uzrast), želimo vam prikazati sve ono što su članovi sekcije uradili, preuredili, u proteklom periodu. Vrijedne ruke članova sekcije, pod rukovodstvom nastavnice Mersihe Purić, uredili su kabinet bosanskog jezika na teme: oktobar-mjesec knjige, jesen-omiljeno godišnje doba i 25. novembar-Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

Ovu priliku koristimo, kako bismo se zahvalili mnogima:

-Upravi škole, za podršku oko planova za uređenje kabineta bosanskog jezika;

-domarima naše škole, za izdvojene sate kuckanja, bušenja zidova ljepljenja i penjanja po ljestvama:

-kolegama (Mirzeti, Enveru i Melihi), za ogromnu podršku, a posebno mladoj kolegici Zarini Čaušević na mnogim idejama, koje smo zajedno realizirale;

štampariji "Graforad" Travnik i gdinu Admir Gasalu, za korektnu saradnju, te ih ovim putem preporučujemo.

Rad su prepoznali svi učenici koji ulaze u kabinet, a i oni pored nas, te vrijeme malih odmora provode čitajući citate, pjesme, priče, odlomke bosanskohercegovačkih književnika, ali i članova sekcije.

Na sljedećim linkovima pogledajte naše aktivnosti:

link 1- slike

 

link 2-video o Danu državnosti BiH

 

link 3-uređenje kabineta

 

Pratite naš rad i ubuduće!

 

Literarna sekcija

Rukovodilac: Mersiha Purić