Odlični rezultati naših takmičara iz Matematike

2024-03-29 14:25

    Na Općinskom takmičenju iz Matematike koje je održano, 18. 03. 2024. godine, u OŠ "Mehurići" u Travniku za učenike VI, VII, VIII i IX razreda osnovnog obrazovanja učenici naše škole ostvarili su odlične rezultate.

REZULTATI NAŠIH UČENIKA

VI RAZRED-UČENICI

1. Huseinović Azra

3. Hadžimahmutović Amna

4. Dervišić Anida

VI RAZRED-ŠKOLE

1. OŠ "Travnik"

VII RAZRED-UČENICI

1. Korda Adna

2. Beganović Lena

3. Ramić Zara

VII RAZRED-ŠKOLE

1. OŠ "Travnik"

VIII RAZRED-UČENICI

2. Ramić Amin

3. Sadibašić Vedad

6. Sadibašić Afan

VIII RAZRED-ŠKOLE

2. OŠ "Travnik"

IX RAZRED-UČENICI

7-8.Fuško Emina

IX RAZRED-ŠKOLE

2. OŠ "Travnik"

UKUPNI PLASMAN ŠKOLA:

1. OŠ "Travnik"

-------------------------------------

Čestitamo našim takmičarima na postignutim rezultatima, kao i njihovim mentorima Salki Milanoviću, Ajdini Durmić i Zarini Čaušević, i želimo im mnogo sreće i uspjeha na Kantonalnom takmičenju koje će se održati idući mjesec u Gornjem Vakufu.