Održano Kantonalno takmičenje "Misli mine"

2023-11-12 11:59

     U petak, 10. 11. 2023. godine, održano je 23. Kantonalno takmičenje programa "Misli mine" u Kreševu u organizaciji Crvenog križa. Učenici naše škole zauzeli su 5. mjesto u konkurenciji 9 škola sa područja Srednjobosanskog kantona. Naš tim predstavljali su učenici sedmog razreda u sastavu: Trkić Ajnur, Korda Adna i Jašarević Nejla, a u pratnji učenika bio je logoped škole Mirza Ažderović.

Čestitamo našim učenicima na ostvarenom rezultatu i želimo im mnogo uspjeha na sljedećim takmičenjima.

   Direktor škole, Dženan Aganović, u ponedjeljak, 20. 11. 2023. godine, primio je u svom kabinetu članove tima naše škole koji je učestvovao i predstavljao našu školu na općinskom i kantonalnom  takmičenju "Misli mine"i lično im čestitao na osvojenom prvom i petom mjestu na ovim takmičenjima. Rukovodilac školskog Crvenog križa ujedno i mentor tima, Mirela Rubanović, uručila je poklone našim takmičarima.