Posjeta visoke delegacije iz R.Turske našoj školi

2017-08-25 17:27

  U subotu, 19. 08. 2017. godine, u posjeti našoj školi boravila je visoka delegacija iz R. Turske na čelu sa gospodinom Ismail Erdoganom i gospodinom Mustafa Ozbasom iz Direkcije za obrazovanje iz Istanbula, direktoricom škole gospođom Canan Yucelkan, te predstavnika Instituta Yunus Emre gospodinom Kadrić Adnanom. Goste je primio direktor škole, prof. Aganović Dženan, koji je prisutne upoznao sa projektima koji su realizirani ili su u završnoj fazi realizacije. Također, bilo je govora i o budućim projektima koje će naši prijatelji iz R. Turske pomoći da se ostvare.

Na kraju posjete, visoka delegacija iz R. Turske je posjetila novi kabinet turskog jezika u našoj školi, kao i novootvoreni park koji se nalazi pokraj škole.