Predstavnik Kulturnog centra "Kralj Fahd" posjetio našu školu

2017-01-05 18:31

   U četvrtak, 05. 01. 2017. godine, našu školu je posjetio g. Tulić Ibrahim, predstavnik i koordinator za arapski jezik pri Kulturnom centru "Kralj Fahd"  ambasade Kraljevine Saudijske Arabije u Sarajevu. Direktor OŠ "Travnik", prof. Aganović Dženan, i prof. arapskog jezika u našoj školi, Indžić Abdulkadir, su izrazili dobrodošlicu uvaženom gostu i upoznali ga sa historijatom škole, kao i projektima koje naša škola posjeduje, kao što je npr. projekat opremanja kabineta. Gostu je posebno bilo drago što je danas boravio u školi koja je prva uvela arapski jezik na području SBK-a, kao drugi strani jezik za učenike devetogodišnjeg obrazovanja.

Nakon obilaska škole i kabineta, gospodin Tulić je izrazio zadovoljstvo posjetom OŠ "Travnik" i rekao da se nada realizaciji projekta opremanja kabineta u skoroj budućnosti.