Premijer SBK-a i načelnik općine Travnik u posjeti našoj školi

2016-11-07 17:58

    Početkom novembra, našu školu su posjetili premijer SBK-a, g. Tahir Lendo, i načelnik općine Travnik, g. Admir Hadžiemrić. Nakon toplog prijema od strane učenika, novoprimljenih uposlenika i menadžmenta škole, uslijedile su čestitke i razmjene poklona. Premijer SBK-a, g.Tahir Lendo, i načelnik općine Travnik, g. Admir Hadžiemrić, čestitali su novom direktoru, g. Dženanu Aganoviću, na izboru za direktora OŠ "Travnik" i zaželjeli mu mnogo uspjeha u vođenju ove odgojno-obrazovne ustanove, kao i novoprimljenim nastavnicima razredne nastave: Grahić Amiri i Fazlić Senidu.

U razgovoru sa uvaženim gostima bilo je riječi o dosad učinjenim koracima na poboljšanju i unapređenju uvjeta u odgojno-obrazovnom radu kako za učenike tako i za nastavnike, kao i o budućim projektima koji se trebaju realizovati u našoj školi.