Promocija Elči Ibrahim-pašine medrese

2024-02-21 20:14

    U srijedu, 21. 02. 2024. godine, u sklopu profesionalne orjentacije učenika devetih razreda za upis u srednju školu u sali za više svrhe, učenicima devetih razreda održana je promocija Elči Ibrahim-pašine medrese. Promotori su bili profesorica Medrese, Amina Makić, sa učenicima ove najstarije odgojno-obrazovne institucije na području SBK-a Safijom Zlotrg i Ahmedom Živčićem.

U veoma ugodnoj atmosferu, učenici naše škole su imali priliku premijerno pogledati film o Elči Ibrahim-pašinoj medresi, a zatim u interakciji sa gostima su mogli da postave pitanja koja ih najviše interesuju. Također, učenici Medrese su ispričali svoja iskustva vezana za njihovo školovanje i zašto je njihova preporuka svima da upišu Elči Ibrahim-pašinu medresu kao svoju srednju školu. Krajem mjeseca aprila, Medresa će upriličiti Dane otvorenih vrata gdje će se naši učenici moći detaljnije upoznati sa mnogim sadržajima koje ova ustanova nudi za dalje školovanje.

 

Više o ovom događaju pogledajte u web galeriji naše web stranice. (SLIKE)