Svečana akademija u povodu Dana nazavisnosti BiH

2023-03-01 16:07

    U utorak, 28. 02. 2023. godine, u sali za priredbe naše škole održana je Svečana akademija u povodu Dana nezavisnosti BiH. U punoj sali široj javnosti predstavili su se učenici koji su kroz mnogobrojne sekcije zajedno sa svojim nastavnicima pripremili tačke za ovu priredbu. Od školskih sekcija večeras su nastupali: orkestar i vokalni izvođači sevdalinki, mali hor (drugi razred), recitatorska sekcija (peti razred), muzička igraonica (drugi razred), recitatorska sekcija (sedmi i osmi razred), dramska sekcija (sedmi razred), ritmička sekcija viši uzrast, mali folklor (razredna nastava), veliki folklor (predmetna nastava) i historijska sekcija. Publika je bila oduševljena sa pripremljenim programom i dugotrajnim aplauzom ispratila je svaki nastup naših učenika.

Više o ovom događaju možete pogledati u foto galeriji naše web stranice ( SLIKE ), kao i na video zapisima koji će se nalaziti na našem youtube kanalu i ispod ovog priloga.