Svečano obilježen Dan državnosti BiH

2019-11-23 08:37

   U petak, 22. 11. 2019. godine, u prepunom amfiteatru naše škole održana je svečana Akademija povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Akademiju su pripremili učenici i nastavnici naše škole kroz mnogobrojne sekcije, a na sceni svoje umijeće pokazali su učenici: dramske sekcije (stariji uzrast), ritmičke sekcije (mlađi uzrast), tri dramske sekcije (mlađi uzrast), muzičko-scenske sekcije, literarne sekcije (mlađi uzrast), muzičke sekcije, folklorne sekcije (stariji uzrast) i ritmičke sekcije (stariji uzrast).

Više o ovom događaju možete pogledati u foto galeriji naše web stranice (SLIKE), kao i u video isječcima koje ćemo postaviti u što skorije vrijeme ispod ovod priloga.

Na kraju, svim učenicima i njihovim roditeljima, zaposlenima u kolektivu OŠ Travnik, kao i svim vjernim posjetiocima naše web stranice želimo:

SRETAN DAN DRŽAVNOSTI BIH!!!

Također, učenike podsjećamo da je ponedjeljak, 25. 11. 2019. godine, Dan državnosti BiH, neradni dan.