Svečano obilježen Dan škole

2019-03-21 21:04

        U četvrtak, 21. 03. 2019. godine, nizom aktivnosti svečano je obilježen Dan škole. Školski hol ukrašen je likovnim i literarnim radovima naših učenika, a od ranih jutarnjih sati u fiskulturnoj sali održavao se malonogometni turnir ekipa iz predmetne nastave.

Centralna svečanost počela je u 11:00 sati u prepunoj sali za priredbe Akademijom za učenike, nastavnike, roditelje i goste, a široj javnosti predstavile su se mnogobrojne sekcije naše škole od kojih ćemo istaći: dvije folklorne sekcije, dvije dramske, dva hora, recitatorsko-ritmičku, muzičko-scensku, dvije ritmičke sekcije i dr.

Nakon priredbe, nastavljeno je obilježavanje Dana škole i druženje među uposlenima prigodnim aktivnostima.

Više možete pogledati u foto galeriji naše web stranice. ( SLIKE ), kao i u video zapisima koji se nalaze ispod ovog priloga.