Humanost naših učenika i nastavnika na djelu

2018-11-12 20:19

     U mjesecu oktobru među učenicima i nastavnicima naše škole provedena je uspješno humana akcija prikupljanja finansijske pomoći za našu bivšu učenicu, Ernu Fajković, kojoj su ta sredstva neophodna za postoperativni oporavak. U akciji prikupljanja novčanih sredstava učestvovala su sva odjeljenja naše škole, kao i nastavnici i uposlenici u OŠ Travnik, a akcijom su rukovodili predstavnici Crvenog križa/polumjeseca.

U petak, 01. 11. 2018. godine, u kancelariji direktora škole, Dženana Aganovića, i rukovodilaca CK/P naše škole, Mirele Rubanović i Zehrine Selimović, prikupljena novčana sredstva u iznosu od 2500 KM predata su porodici Fajković.

Koristimo ovu priliku da se zahvalimo svim učenicima i njihovim roditeljima, nastavnicima i uposlenima u OŠ Travnik koji su učestvovali u ovoj akciji.