Velika Bukovica 2019

2019-06-09 21:02

        U petak, 07. 06. 2019. godine, u Velikoj Bukovici održana je manifestacija posvećena godišnjici od stradanja Bošnjaka općine Travnik na kojoj su u kulturno-vjerskom dijelu programa nastupili članovi dramske sekcije naše škole sa tačkom koja je namjenski pripremljena za ovu priliku. U pratnji naših učenika bili su: direktor škole, Dženan Aganović, nastavnik Islamske vjeronauke, Haris Husanović, i rukovodilac dramske sekcije i nastavnik Bosanskog jezika, Enver Lisica. Umjetnička tačka koju su izveli naši učenici izazvala je kod publike pozitivne kritike i pobrala najveći aplauz.

Posebnu pažnju prisutnih i veliki aplauz dobili su i članovi planinarske sekcije naše škole koji su sa rukovodiocem ove sekcije, Mirzom Ažderovićem, pješke, po izuzetno toplom vremenu, stigli neposredno prije početka glavnog dijela programa.

Nastup naših učenika u kulturno-umjetničkom programu ove manifestacije možete pogledati na linku ispod ovog priloga, kao i prilog koji smo preuzeli sa Kanala 6.