VELIKA BUKOVICA 2023

2023-06-04 23:18

         U nedjelju, 04. 06. 2023. godine, na platou Velike Bukovice održana je centralna manifestacija obilježavanja stradanja Bošnjaka općine Travnik u proteklom odbrambeno-oslobodilačkom ratu. U kulturno-vjerskom programu učestvovali su i učenici naše škole koji su se predstavili igrokazom dramske sekcije pod rukovodstvom nastavnika Envera Lisice. Također, planinari naše škole posjetili su centralno šehidsko mezarje u Travniku gdje su Fatihom i polaganjem cvijeća odali počast svim šehidima i pješačenjem se preko Starog grada zaputili prema Velikoj Bukovici. U pratnji učenika koji su pješke došli na ovu manifestaciju bili su direktor škole, Dženan Aganović, i defektolog škole, Mirza Ažderović.

Više o ovom događaju možete pogledati u foto galeriji naše web stranice. (SLIKE)