Podijeljeni bajramski paketići i bajramski slatkiši

2023-04-20 16:12

 

   U četvrtak, 20. 04. 2023. godine, svi učenici naše škole bili su ugodno iznenađeni, kako u prvoj smjeni tako i u drugoj smjeni,  jer su uoči Ramazanskog bajrama bili počaščeni bajramskim slasticama, čokoladicama i bombonama.(SLIKE) Nešto ranije, svi učenici u socijalnoj potrebi dobili su bajramske paketiće.(SLIKE) Osmjesi na radosnim licima naših učenika govori nam više od riječi.

Koristimo ovu priliku da se zahvalimo donatorima ove hairli akcije, prije svega gosp. Harisu Deliću, koji je finansirao dvije trećine sredstava ove akcije, a onda i njegovim prijateljima:Nerminu Riđiću, Mevlinu Avdiću, Bedrudinu Omeragiću, Ameru Magliću i Amelu Mrkonji.

Takođe, zahvaljujemo se roditeljima naših učenka koji su svojim uplatama na račun CK/CP finansirali jednu trećinu današnje akcije.

Molimo Allaha Uzvišenog da sve one koji su učestvovali u današnjoj akciji i obradovali naše učenike nagradi do 700 puta, jer se dobra djela u mjesecu ramazanu više vrednuju i teža su na vagi. Amin!