Veliki uspjesi naših karataša na Balkanskom prvenstvu

2019-06-02 21:52

     U Banja Luci, od 30. 05-02. 06. 2019. godine, održano je Balkansko prvenstvo u karateu za djecu, na kojem su u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine nastupili i mnogi naši učenici.

Najuspješniji su bili:

  • Ali Arnautović i Zahra Arnautović, koji su osvojili zlatne medalje i postali prvaci Balkana za 2019. godinu;
  • Lejla Šiljak, koja je osvojila srebrnu medalju i postala viceprvakinja Balkana za 2019. godinu.                                                                                                                                                                                                                 Čestitamo našim učenicima na ovom izvanrenom rezultatu, kao i njihovim mentorima, i nadamo se da ćete nas obradovati sa ovakvim rezultatima i u budućnosti. 
 
Detaljnije o ovom događaju pogledajte u foto galeriji naše web stranice. (SLIKE)