Školska takmičenja

Tehnički odgoj i informatika

2015-03-27 20:53
  Rezultati iz informatike:   VII razred   1. mjesto: SPAHIĆ IMRAN 2. mjesto: LJEVAKOVIĆ AHMED 3. mjesto: BRAJIĆ INELA 4.mjesto:HADŽIABDIĆ FARIS 5.mjesto:HADŽIEMRIĆ AZRA   VIII razred   1. mjesto : BEŠO AMER 2. mjesto : KANAFIJA IMAN 3....

Hemija

2015-03-16 20:58
  VIII razred 1.Beganović Ilhama 2.Zukić Nudžejma 3.Grabus Belma 4.Bešo Amer 4.Goran Bakir 5.Mulaimović Adna Takmičenje sprovela nastavnica Bojić Nezira.        

Biologija

2015-03-11 20:37
VI razred 1.Hodžić Ibrahim 2.Memišević Lana 3.Džinić Nedžla Takmičenje sprovela nastavnica Mehović Mulija.   VII razred 1.Spahić Imran 2.Jakupović Nedim 3.Adilović Azra 4.Kurtović Emina 5.Ljevaković Ahmed Takmičenje sprovela nastavnica Hozić Rukija.  

Saobraćaj

2015-03-11 09:38
    Kategorija djevojčice: 1.Grabus Ilma 2.Hodžić Dženita 3.Smajić Delila   Kategorija dječaci: 1.Lolić Tarik 2.Dervić Jasmin 3.Karić Nedim  

Engleski jezik

2015-02-24 09:55
VI razred   1.Brkić Kerim 2.Fajković Ena 3.Elshiekh Ahmed VII razred   1.Jakupović Nedim 2.Hadžiabdić Faris 3.Agačević Elhana 4.Alibašić Sulejman 5.Ribić Nedža VIII razred   1.Sitnić Nedžla 2.Poljarević Naida 3.Behlić Eldin 4.Hrustanović Bensara 5.Torlić...

Fizika

2015-02-24 09:54
Rezultati:   VII razred 1.Mulaimović Emin 2.Spahić Imran 3.Ljevaković Ahmed 4.Sujoldžić Sajra 5.Buzađija Zenita           ------   VIII razred 1.Bešo Amer 1.Goran Bakir 3.Zukić Nudžejma 4.Beganović Ilhama 5.Grabus...

Matematika

2015-02-24 08:11
Rezultati:     V razred 1.Lolić Tarik 2.Alibegović Danijal 3.Čauš Tarik 4.Kolasević Samer 5.Varupa Adisa   VI/8 razred   1.Dedić Azra 2.Čaušević Nail 3.Šabanović Hatidža 4.Elshiekh Ahmed 5.Babanović Asja VI/9 1.Softić Ahmed 2.Maglić Lamija 3.Gunjarić Iman 3.Hadžić Iman VII...

Vjeronauka

2015-02-09 08:08
Rezultati za školsku 2014/15.godinu:  VI razred 1.Šabanović Hatidža 2.Elshiekh Ahmed 3.Sažić Sara 4.Adilović Amila 5.Bilić Emina            ------     VII razred 1.Spahić Imran 2.Ćosić Nedžma 3.Kurtović Emina 4.Ljevaković...